Witamy na stronach serwisu: Regionalne Izby Obrachunkowe
 
 

  O ...

· RIO
· Krajowa Rada RIO
· Akty prawne
· Adresy Izb
 

  Menu główne

· Strona główna
· Ankiety
· Ciekawe strony
· Kontakt
· RODO

Zbiory tekstów
· Nowe akty prawne
· Pisma i interpretacje
· KR RIO
· Pisma UOKIK
· Orzecznictwo
· Wyniki kontroli NIK
· Varia
· Unia Europejska


 

  Systemy sprawozdawcze


BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 5.017.00.06 (z dn. 2019-12-18)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (BeSTi@ - tylko dla Administratora)


Poradniki i instrukcje
· "Metodologia opracowywania WPF" (wg wzoru Dz.U. 2019 poz. 1903)
· Poradnik "Symulacje WPF"
· Poradnik "Aktualizacja SQL Server 2008R2 do SQL 2012"
· Poradnik "Sprawozdania finansowe" za 2018 w BeSTii


SJO BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 5.017.00.06 (z dn. 2019-12-18)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (SJO BeSTi@ - tylko dla Administratora)


Dług publiczny
· Rb-Z, Rb-N - wzory dla JST (za 1,2 i 3 kwartał)
· Rb-Z/UZ, Rb-N/UN - dla 4 kw 2013 r. - wzory dla JST (WYŁĄCZNIE dla sprawozdań za IV kwartał)


Wynagrodzenia nauczycieli (art.- 30a KN)
· Wersja elektroniczna sprawozdania za 2019 r. [wersja wzoru z 2019.12.19 - źródło: MEN, www.men.gov.pl]
 

  Znajdź w serwisie



Zaawansowane
 

  Logowanie

Użytkownik
Hasło

Nie masz jeszcze konta ?
Chcesz publikować treści
we własnym imieniu ?
Zapomniałeś hasła ?
Kliknij tutaj
 

  Aktualnie online

Aktualnie jest 904 gości i 0 użytkowników online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj


Wizyt w serwisie: 161787080
 

RIO :: Zobacz temat - brak koleknosci paragrafów w rozdziałach
Witamy na stronach forum dyskusyjnego
prowadzonego przez Regionalne Izby Obrachunkowe.


Treści publikowane w tym forum przez pracowników Izb są ich indywidualnymi opiniami i nie mogą być traktowane jako stanowisko Regionalnych Izb Obrachunkowych.

Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane.
Niniejsze forum nie jest biurem ogłoszeń - posty reklamowe będą usuwane.
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  ProfilProfil   
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
RIO Forum News

brak koleknosci paragrafów w rozdziałach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RIO Strona Główna -> BeSTi@
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 1:17 pm    Temat postu: brak koleknosci paragrafów w rozdziałach Odpowiedz z cytatem

Co należy zrobić aby paragrafy w rozdziałach w sprawozdaniach Rb27S i Rb 28S były ustawione w prawidłowej kolejności od najmniejszego do największego

Pozdrawiam -skarbnik
Powrót do góry
Adam
Site Admin


Dołączył: 26 Lip 2002
Posty: 3276

PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedź jest prosta:
- przeczytać instrukcję "podręcznik użytkownika" i odszukać odpowiednia poradę icon_wink.gif

Ale tak całkiem poważnie:
sposób 1)
- kliknięcie na dowolny nagłówek kolumny danych .. np. "paragraf" sortuje dane w odpowiedniej kolejności.
Można sortować wg kilku kolumn (np. dział, rozdział, paragraf) - wtedy kolejne kolumny klikamy lewym przyciskiem myszki ale z WCISNIETYM JEDNOCZESNIE klawiszem SHIFT

sposób 2)
wyciągnięcie klocka z paragrafem w obszar "upuść nagłówek kolumny aby pogrupować" także przyniesie zamierzony efekt.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ggornisiewicz



Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 38

PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam napisał:
odpowiedź jest prosta:
- przeczytać instrukcję "podręcznik użytkownika" i odszukać odpowiednia poradę icon_wink.gif

[ciach]


Ja mam taki problem ale przy wydrukach, na wydrukach np. Rb-28s sortowanie jest bardzo dziwne. Ustawienia w programie nie zmieniają układu na wydrukach, i nigdzie nie znalazłem w opcjach ustawień odnośnie wydruków.

Sortowanie jest dobre ale tylko dla dwu pierwszych kolumn, czyli dział/rozdział ale paragrafy się sypią, i nie mają nawet nic wspołnego z kolejnością ich wprowadzania. Mam nadzieję że nie ma tego w instukcji, bo przyznaję się nie zaglądałem, ale grzebałem za opcjami w programie i nic.
_________________
Pozdrawiam
Grzegorz Górnisiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam
Site Admin


Dołączył: 26 Lip 2002
Posty: 3276

PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za spostrzezenie .. poprosiłbym o zapisanie tego sprawozdania w formacie pdf i przesłanie do mnie na adres: adam.glebski@lodz.rio.gov.pl
Jest to sytuacja która nie powinna mieć miejsca i sugeruje błąd w systemie - którego wcześniej nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ggornisiewicz



Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam napisał:
Dziekuje za spostrzezenie .. poprosiłbym o zapisanie tego sprawozdania w formacie pdf i przesłanie do mnie na adres: adam.glebski@lodz.rio.gov.pl
Jest to sytuacja która nie powinna mieć miejsca i sugeruje błąd w systemie - którego wcześniej nie było.


Wydruk wysłany. Jest to kłopotliwe, bo liczyliśmy na to że będzie można robić sprawozdania miesięczne na nasze wewnętrzne potrzeby tylko w Bestii i tam je drukować. W naszym urzedzie na razie wewnętrznie potrzebujemy wydruków.
_________________
Pozdrawiam
Grzegorz Górnisiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 1:22 pm    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem

istotnie tak jest. mimo posortowania na wydruku i tak "robi co chce"
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zgłaszam ten sam problem, właśnie przejrzałam swoje wydruki icon_rolleyes.gif
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 2:04 pm    Temat postu: Poprawka Odpowiedz z cytatem

Proszę pobrać pliczek [..link wycięty przez moderatora - gdyz nie dzialał poprawanie - by nie mylił użytkowników serwisu..]

wgrać do katalogu bestii oraz uruchomić. Po przeprowadzeniu aktualizacji problem powinien zniknąć.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po uruchomieniu następujący błąd:

Aplication has generated an exception that could not be handled Process id=0x34 (2612), Therad id= 0xf54 (3924).

Pozdrawiam
KW
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ktoś odpowie czy należy wysyłać sprawozdania, które na podglądzie wydruku mają nieuporządkowane paragrafy, do RIO czy może czekać na jakąś poprawkę?
Czy wszyscy mają taki sam problem czy tylko nieliczne jednostki?
Powrót do góry
ggornisiewicz



Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
To może ktoś odpowie czy należy wysyłać sprawozdania, które na podglądzie wydruku mają nieuporządkowane paragrafy, do RIO czy może czekać na jakąś poprawkę?
Czy wszyscy mają taki sam problem czy tylko nieliczne jednostki?


czasu mamy do 30 maja, więc ja jeszcze czekam.
_________________
Pozdrawiam
Grzegorz Górnisiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takiego "szczęścia". U mnnie nie działa.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasiegałam opinii we właściwej dla naszej jednostki RIO, okazało się że doskonale wiedzą o tym problemie, i zostałam poinformowana, że sprawozdania mam przesłać pomimo problemu z kolejnością paragrafów, bowiem na razie to i tak tylko testy. icon_smile.gif
Powrót do góry
Adam
Site Admin


Dołączył: 26 Lip 2002
Posty: 3276

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek został wymodderowany z uwagi na odesłania do wadliwie działającego narzędzia służącego do naprawienia problemu nieuporządkowych wydruków.
Proszę zaglądać na portal www.budzetjst.pl do działu "Do pobrania".
Stosowana łatka będzie udostęniona w niedłyugim czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 7:43 pm    Temat postu: Useful SEO Service Advice Odpowiedz z cytatem

For the person talking about rank my website,get keywords from website,top seo companies,seo website,relevant link building,semrush cost,seo link profile,shopify web development,local search optimization,custom website design company,dofollow edu backlinks,free dfy suite 2.0 backlinks,reddit link building,dofollow link building,matt diggity link building,seo landing page,buy quality backlinks cheap,profile backlinks site list 2020,website designing company in dwarka, I suggest this recommended website services for improved google traffic for best backlinks for local seo,link building packages,pbn backlinks list,seo marketing service,weebly designer,seo 101,website design services,white hat backlink building,web design business,web 2.0 backlink list,backlink campaign,reddit backlinks seo,wordpress development agency,niche backlinks,backlink guest post,backlink exchange sites,top seo services,professional seo company,backlink maker 2020,high da links,also. See More Awesome SEO Service Advice 30db664
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RIO Strona Główna -> BeSTi@ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB 2.0.1 © 2001, 2002 phpBB Group


 
 
Web site derived from PostNuke, which is Free Software released under the GNU/GPL license
Warunki użytkowania | Polityka Prywatności |  Webmaster
Copyright 2002- RIO Łódź