Witamy na stronach serwisu: Regionalne Izby Obrachunkowe
 
 

  O ...

· RIO
· Krajowa Rada RIO
· Akty prawne
· Adresy Izb
 

  Menu główne

· Strona główna
· Ankiety
· Ciekawe strony
· Kontakt
· RODO

Zbiory tekstów
· Nowe akty prawne
· Pisma i interpretacje
· KR RIO
· Pisma UOKIK
· Orzecznictwo
· Wyniki kontroli NIK
· Varia
· Unia Europejska


 

  Systemy sprawozdawcze


BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 5.017.00.06 (z dn. 2019-12-18)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (BeSTi@ - tylko dla Administratora)


Poradniki i instrukcje
· "Metodologia opracowywania WPF" (wg wzoru Dz.U. 2019 poz. 1903)
· Poradnik "Symulacje WPF"
· Poradnik "Aktualizacja SQL Server 2008R2 do SQL 2012"
· Poradnik "Sprawozdania finansowe" za 2018 w BeSTii


SJO BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 5.017.00.06 (z dn. 2019-12-18)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (SJO BeSTi@ - tylko dla Administratora)


Dług publiczny
· Rb-Z, Rb-N - wzory dla JST (za 1,2 i 3 kwartał)
· Rb-Z/UZ, Rb-N/UN - dla 4 kw 2013 r. - wzory dla JST (WYŁĄCZNIE dla sprawozdań za IV kwartał)


Wynagrodzenia nauczycieli (art.- 30a KN)
· Wersja elektroniczna sprawozdania za 2019 r. [wersja wzoru z 2019.12.19 - źródło: MEN, www.men.gov.pl]
 

  Znajdź w serwisie



Zaawansowane
 

  Logowanie

Użytkownik
Hasło

Nie masz jeszcze konta ?
Chcesz publikować treści
we własnym imieniu ?
Zapomniałeś hasła ?
Kliknij tutaj
 

  Aktualnie online

Aktualnie jest 716 gości i 0 użytkowników online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj


Wizyt w serwisie: 160474782
 

RIO :: Zobacz temat - NIK i kontrola centralizacji VAT
Witamy na stronach forum dyskusyjnego
prowadzonego przez Regionalne Izby Obrachunkowe.


Treści publikowane w tym forum przez pracowników Izb są ich indywidualnymi opiniami i nie mogą być traktowane jako stanowisko Regionalnych Izb Obrachunkowych.

Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane.
Niniejsze forum nie jest biurem ogłoszeń - posty reklamowe będą usuwane.
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  ProfilProfil   
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
RIO Forum News

NIK i kontrola centralizacji VAT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RIO Strona Główna -> VAT w sferze budżetowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blady strach padł ba skarbników. NIK będzie kontrolował centralizację VAT. Dlaczego się boja?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś znowu straszy, ciekawe kto???
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki jeden, co ciągle pisze , że wszyscy mają wszystko źle, wszystko nierzetelne, wszystko niezgodnie z przepisami no i finalnie ... kanał będzie icon_smile.gif ot taka przywara człowieka... ale jaki sens jest tak pisać i straszyć ? przecież w JST nic się nie dzieje , wszystko toczy się swoim życiem...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja ten Pan Szczypiór tak ciągle straszy, To samo opowiada na szkoleniach.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja Pan Szczypiór straszy i im bardziej Szczypiór straszy tym bardziej cieszy się Wojtania ... dlatego teraz rozumiem dlaczego u Szczypióra pełne sale a Wojtania wyrzucony z firemki ze Skierniewic z którą nota bene współpracował a teraz gani... ubaw mamy tu niezły ...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w Żninie jak Pan TW poprowadził szkolenie z CUW to później wyparł się w Gazecie do wywiadu tego co mówił na szkoleniu taki to WOJOWNIK Wielki ....
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy poczytać :
http://palukitv.pl/teksty/przestrzen-lokalna/oswiata/28495-wspolna-obsluga-oswiaty.html
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w czym się wyparł bo przeczytałem a nie widzę?

TW prowadził tez SCUW dla wszystkich sekretarzy z małopolski i tu było tak jak mówił w wywiadzie TW. Czyli niczego się nie wypierał. Było tam ze 180 osób.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzilem w goglach co to za firemka ci ze Skierniewic

Służby PRLu
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtania pracował tez w firmie ze Skierniewic
.. jak wielu innych. Ale póki go trzymali to dobrze mówił o nich a teraz dokleił się do ISP prof Modzelewskiego i udaje super znajomego profesora a profesor nawet nie wie jak Pan Wojtania ma na imię 😅😅😅😅😅
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się ma nick TW to co się dziwisz, że ze służbami ma się do czynienia...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam widzę ze szkolenia firemki ze Skierniewic to wykorzystywanie nas i traktowanie jak idiotów.

Najpierw szkoliła tam pani Rogala i mówiła VAT zwolniony. Ksiazki z tego na sprzedali które teraz tak jak szkolenia można sobie wyrzucić na śmieci.

A co do służb. Jest strona IPN. Wrzuciłam sobie nazwiska obu Panów i już wiem kto jest powiązany ze służbami PRLu.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponowanie szkoleń w ISP Modzelewskiego to dopiero ktoś z Nas robi idiotów. Zobaczcie sami na program tych szkoleń. ZERO dla budżetówki programu merytorycznego. Więc pytam się kolejny raz , po co mamy iść do profesora na wykład uczelniany? skoro zero się dowiemy o VAT w budżecie bo Pan prof ciągle mówi jaki to on jest przeciwny centralizacji VAT i co z tego pustego gadania wynika?? ANO NIC, nadal centralizacja jest i ma się dobrze i kolejne nowe rzeczy dla JST ustawodawca Nam wprowadza. Nie rozumiem zatem kompletnie tych, którzy strasznie by chcieli podważyć centralizacje VAT... To nigdy nie nastąpi to takie twory jak JB to tylko Polska znała więc się zakończyło jak się zakończyło. Rozumiem ból Panie TW, puste sale ale musi się Pan pogodzić z tym, że Pani Ela Rogala ma po 50 osób na sali, Pan Szczypiór podobnie...

Druga sprawa, pierze Pan brudy na forum...Podważa Pan szkolenia w firmie w której do niedawna Pan sam szkolił. Zna Pan powiedzenie "co to za ptak??" Pan tak robi, jak Pan Najuch dawał Panu zarobić to Pan go popierał a jak przestał dawać zarobić to Pan gani firemkę ze Skierniewic. Czy Pan kompletnie nie rozumie tego, że rozsądnemu człowiekowi to się nie spodoba? a ja za takich mam Koleżanki i Kolegów z JST. Już dużo razy Nas Pan poobrażał, już wiele razy Pan pisał "zaraz się okaże zobaczycie", zraz to zaraz tamto jak zwykle MITOMANIA . Proszę traktować to formum jako forum merytoryczne. Nas na prawdę Pana wojenki nie interesują, Nas nie interesuje kogoś Ubecka czy SBecka historia , Nas nie interesuje to, że Pana Szczypióra CBA ze szkolenia w Karczewie wyprowadziło, Nas te rzeczy nie interesują. Nas interesuje tylko merytoryka a Pan Nam jej nie dostarcza.
Odnoszę nieodparte wrażenie, iż przemawia przez Pana prymitywna małość , zazdrości Pan Pani Rogali 25 lat szkoleń i pełnych sal? Ale przecież Pan jej do pięt nie dorasta i innym też... Ile publikacji ma Pan naukowych aby obrażać tu ludzi? Ile książek Pan w życiu napisał? Czy chociaż jeden WSA/NSA w swoich wyrokach cytuje Pana poglądy? Czy RIO lub ktoś inny i Pana merytoryczne podejście do tematu poważnie traktuje?

Popadł Pan w samozachwyt, został Pan narcyzem... i co? przegrał Pan...
W ogóle zastanawiam się po co Pan wchodzi na forum VAT skoro się Pan na nim nie zna? czyżby forum rachunkowości umarło przez Pana?

Chyba już jest za późno na refleksję nad swoim życiem bo Nas Pan już stracił , MY już nie chodzimy do Pana na szkolenia bo człowiek z nich wychodzi z poczuciem zakłopotania, obraża Pan ludzi, ciągle Pan mówi, że wszystko robimy źle a NIKT NAM jeszcze NIC nie zakwestionował.
Przeglądałam wcześniejsze Pana wypowiedzi, pisał Pan bardzo dobrze o Panu Szczypiór, teraz znowu Pan nadaje i na niego a Pan Szczypiór ktoś tu dobrze ujął na forum, już odjechał i powiem Panu więcej... dzięki niemu wygrywamy sprawy w WSA/NSA, odliczamy cały VAT, fiskus wszystko przegrywa. Pan Szczypiór -mam wrażenie, iż mocno Pana boli jego pełność sal (średnio na każdym jak jestem powyżej 40 osób) nigdy nie ośmiesza Nas, nie mówi, że mamy coś źle, zawsze doradza spokój ale aby walczyć, namawia Nas do Skarg do Sądu, wymienia się emailem, telefonem, wysyła nawet sms sygnatury wyroków, gratuluje Nam wygranych w Sądzie. Do niego przyjemnie się idzie na szkolenie, jeden minus wielki u Pana Szczypióra- jego materiały, zbitek ustaw, rozporządzeń ale może i dobrze bo wie, że Nasi radcowie nie pomagają Nam więc omawia przepisy a co Pana prof Modzelewski omawia na szkoleniu? Byłam może 3 czy 4 razy i powiem NIEWIELE, większość czasu to bycie aktorem, lans na sali a jak dochodzi do merytoryki...cisza bo RB nie jest mu znane (potwierdzam ktoś ten temat już tu poruszył).

Pora się opanować Panie TW bo tu ludzie wbrew pozorom mądrzy siedzą i czytają....
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://isp-modzelewski.pl/szkolenia/gdansk-9-kwietnia-2019-r/


mamy iść na coś takiego Panie TW??? gdzie tam jest '' coś sensownego" dla budżetówki? Zarząd firmy??? to o Nas czy do biznesu????
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co o Rb było niby na szkoleniu u Rogali NIC zero.

Ile ksiazek wydała. Kilka. I co z tego jak wszystkie błędne merytorycznie? O czym pisała VAT zwolniony. A teraz co niepodlegający. Mam cytować?

A kto cały czas mówił o niepodlegającym Wojtania, kto teraz tez tam mówi Szczypior.

Kto pierwszy namawiał do skarżenia interpretacji Wojtania, kto teraz tez to robi i skutecznie w tym pomaga bo jest doradca i radca upoważnionym do reprezentowania przed sądem Szczypior.

Takie są fakty.

I ja mam dość tej firemki ze Skierniewic. Widzę ze powyższe wpisy to ich robota bo o jakimś Karczewie piszą. Brudy piora. A dzięki komu istnieją ? Kto im rozwinął skrzydła? Wojtania.

Byłem wspólnikiem Najucha. Wiem jak było.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RIO Strona Główna -> VAT w sferze budżetowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB 2.0.1 © 2001, 2002 phpBB Group


 
 
Web site derived from PostNuke, which is Free Software released under the GNU/GPL license
Warunki użytkowania | Polityka Prywatności |  Webmaster
Copyright 2002- RIO Łódź